Ślusarz / Konserwator form wtryskowych

Opis stanowiska:

  • wykonywanie napraw, przeglądów, konserwacji oraz regeneracji form wtryskowych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem wtrysku.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • znajomości technologii procesu wtrysku i eksploatacji form wtryskowych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • miła atmosfera pracy,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy,
  • pakiet socjalny:
    • ubezpieczenia grupowe,
    • bony świąteczne,
    • wczasy pod gruszą,
    • nieoprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe.

Miejsce pracy:

Inextech sp. z o.o.

Producent detali i profili z tworzyw sztucznych
ul. Kopernika 5,
48-340 Głuchołazy
tel.: +48 537 277 167

NIP: 7532442570
REGON: 366503950
KRS: 0000659873

www.inextech.eu

    2021-06-14T09:50:10+02:0014 czerwca, 2021|Oferta pracy|
    Przejdź do góry